top of page
Dobrý den, jsem Kateřina!

 

Pracuji jako psycholožka a psychoterapeutka. Aktuálně se věnuji především individuální práci s dospělými a mladistvými klienty.

Dostali jste se do bezvýchodné situace? Máte zdravotní potíže bez odpovídajícího nálezu? Trápí vás obavy, úzkost nebo deprese? Potřebujete se v sobě lépe vyznat?

Toto je jen několik příkladů, kdy je vhodné volit individuální formu terapie pro dospělépsychologické

poradenství či krizovou intervenci.

 

Vaše děti nechtějí ráno vstávat do školky nebo školy? Stěžují si na bolesti bříška nebo hlavy? Zažily nějakou traumatizující situaci nebo se aktuálně vyrovnávají s náročnou změnou ve svém životě? Nevíte si rady s výchovou? 

Pak by pro Vás mohla být zajímavá moje nabídka terapie hrou pro dětipsychologického a výchovného poradenství.

 
Integrace v psychoterapii
 

V rámci individuální psychoterapie používám integrativní přístup práce. Domnívám se, že terapeut si vytváří vlastní terapeutický styl, který je blízký jeho životním i odborným 

zkušenostem a porozumění světu. Vycházím z prvků, které jsou společné všem psychoterapeutickým směrům. Zároveň respektuji specifické metody a techniky práce, jež jsou pro některou problematiku specifické a účinné. Při své práci někdy čerpám z gestalt 

terapie, na tělo zaměřených či psychodyna-mických směrů. Vždy se však snažím reagovat na různorodé potřeby svých klientů a volit tak způsoby práce „ušité na míru“ klientovi.

Nechybí mi nic

sem si všim

Už nějakou dobu 

jsem si vším

_____

Filip Klega

Kontaktujte mě:

Nejsem poskytovatelem zdravotnických služeb ve smyslu Zákona o zdravotních službách 372/2011 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Nejsem tedy vázána smlouvou se zdravotními pojišťovnami.

 

Všechny služby jsou plně hrazeny klienty.

 

Pro naši spolupráci není nutné doporučení lékaře.

 

Naše spolupráce je zcela diskrétní. Forma, četnost a celková délka práce je předmětem vzájemné dohody s klientem. 

 

 

Jméno *

Email *

Předmět

Zpráva

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.

Jak to vypadá v pracovně

Dospělí zde naleznou klidné a příjemné prostředí.

Návrh-bez-názvu-11.png

Dětem (a nejen jim) je k dispozici terapeutické pískoviště, vybavený domeček pro panenky, mnoho figurek zvířat, lidí i jiných symbolů běžného života. Při práci využíváme písek, plastelínu, pastelky, prstové barvy, nejrůznější obrázky aj.

bottom of page